روشهای پرداخت

شیوه‌های پرداخت

حجره ما در تلاش است که بهترین و راحتترین شیوه‌های پرداخت را در اختیار کاربران خود قرار دهد. کاربران عزیز پس از ثبت سفارش در وب سایت حجره ما می‌توانید هر شیوه‌ی را که راحتتر هستین انتخاب کنید.

پرداخت در محل

خریدارانی که ساکن شیراز و شهرستان‌های استان فارس می‌باشند،  می‌توانند هزینه سفارش خود را در هنگام تحویل کالا و در محل، پرداخت را انجام دهند. در غیر اینصورت امکان پرداخت هزینه در محل وجود ندارد.

تمامی کالا رسان های فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی حجره ما، دارای دستگاه کارتخوان می‌باشند تا مشتریان بتوانند به راحتی هزینه سفارش خود را هنگام دریافت، در محل پرداخت کنند.

پرداخت آنلاین

خریداران محترم میتوانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه پرداخت اینترنتی، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت نمایند. پرداخت های موفق به منزله‌ی ثبت قطعی سفارش می‌باشد و مراحل آماده سازی و ارسال به صورت خودکار انجام میگیرد.

لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.

پرداخت کارت به کارت

خریداران محترم در صورتی که با دو روش بالا  امکان پرداخت را ندارید. می‌توانید از روش کارت به کارت نیز استفاده کنید.

لطفا مبلغ فاکتور را به شماره کارت 6104338936120696  بانک ملت به نام شرکت نوین بهداد رزم پارس پرداخت نموده و پس از پرداخت عکس فیش واریزی را به شماره تماس 09022093053 ارسال فرمائید. به محض ارسال نمودن، عکس فیش واریزی شما چک شده و سفارش به مرحله آماده سازی، ارسال می‌گردد.

[html_block id="2144"]
سبد خرید